logo

Produkty z Mrtvého moře

    Přírodní minerální bahno a minerální soli z Mrtvého moře


Sahara bea

Obchodní sdružení Sahara BEA Corporation bylo založeno v roce 2000, jako sdružení dvou fyzických osob. Hlavní činností sdružení je obchodování s produkty Mrtvého moře. Jsme jejich přímými dovozci z Jordánského Hašimitského království.

V roce 2003 jsme uzavřeli smlouvu o výhradním zastoupení s firmou Numeira, dceřinnou firmou Arab Potash Company. Tato smlouva nám zajišťuje dodávky zboží přímo z primárního zdroje surovin, což se odráží jak v ceně, tak kvalitě výrobků. Zejména v prvním období činnosti našeho sdružení jsme využili zkušeností a kontaktů, získaných v letech 1993 – 97, kdy jsme se této činnosti věnovali každý samostatně.

Zpočátku se činnost našeho sdružení zaměřila do oblasti velkoobchodu a zásobování kosmetických firem. Postupně byl okruh odběratelů rozšířen o vybrané lázeňské provozy, sanatoria a lékárny. Prostřednictvím našich odběratelů lze naše zboží také nalézt v některých obchodních řetězcích či drogeriích.

Vedeni snahou maximálně uspokojit potřeby zákazníků, snažíme se o rozšiřování sortimentu výrobků. V současnosti zavádíme do prodeje také barevné a parfémované koupelové soli z Mrtvého moře, resp. směsi přírodní minerální soli a bylinných extraktů.

Dokončili jsme také proces nutných certifikací, zkoušek a dalších potřebných opatření k dovozu a prodeji ucelené řady kosmetiky s obsahem minerálů z Mrtvého moře, které jsou již v prodeji a je také možno je objednat přes naši webovou stránku.

Obchodní strategií naší firmy je především spokojenost zákazníka. Proto klademe důraz na kvalitu našich výrobků a jejich kontrolu z hlediska bezpečnosti pro lidské zdraví. V této oblasti se nesetkáváme s problémy.

O kladných vlivech a účincích minerální soli a bahna z Mrtvého moře, i kosmetických přípravků s jejich obsahem, bylo již napsáno mnohé. Historie jejich využívání sahá hluboko do minulosti a jejich efekt je ověřen.

Ačkoli sůl z Mrtvého moře je poměrně monopolním zbožím a její cena tomu odpovídá, snažíme se naší celkovou obchodní politikou zpřístupnit toto výjimečné zboží co nejširší skupině potenciálních zákazníků, ovšem vždy bez kompromisu a s důrazem na nejvyšší kvalitu.

Věříme, že tato obchodní politika se setká s kladným ohlasem u Vás, našich zákazníků. Přesto, nebo právě proto, jsme připraveni naslouchat každému Vašemu názoru, jež by mohl přispět ke zlepšení a zkvalitnění našich služeb a výrobků, našich vzájemných vztahů.

PhDr. Veverka Václav a ing. Khaled Al Abdallah
Sahara BEA Corporation, obchodní sdružení.

Certifikáty a Bezpečnostní listy

 
obsah soliChem. rozbor soli 2019
obsah soliOBSAH SOLI
bezpečnostní list
Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku - Sůl
bezpečnostní list
Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku - Bahno
bezpečnostní list
BEZPEČNOSTNÍ LIST „Přírodní minerální bahno z Mrtvého moře“.
bezpečnostní list
BEZPEČNOSTNÍ LIST „Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře“.
sahara bea
AKCE
Osobně: vyzvednu si na adrese:
Rokycany, Zeyerova 906 (u Kovohutí)

Novinky

Vážení obchodní přátelé, na webových stránkách některých společností, zabývajících se také prodejem soli z Mrtvého moře, se objevily články...
Zpracování osobních údajů je prováděno dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v...