logo

Produkty z Mrtvého moře

    Přírodní minerální bahno a minerální soli z Mrtvého moře


Přírodní soli a bahna

Jsou produkty v přírodním stavu, tj. bez jakýchkoli dalších přísad a příměsí, pouze upravené k prodeji. Z toho důvodu se hodí zejména k preventivně léčebnému použití, tj. ke zmírňování a léčbě kožních problémů. Vzhledem k velké rozmanitosti kožních problémů, jejich původu a způsobů léčby, se doporučuje v závažných případech konzultace s kožním lékařem.

Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře, druh "karnelit" obsahuje cca 30% MgCl, 22% KCl, 7% NaCl a řadu stopových prvků, např. brom, zinek, železo apod.

Přírodní minerální bahno z Mrtvého moře obsahuje cca 10% MgCL, 5% NaCl, 5% CaCl, 1% KCl a opět řadu pro oragnizmus významných stopových prvků.

Nabízejí se v různých baleních podle použití. Standartní balení je 250 g, 500 g a 25 kg u soli, u bahna pak 500 g, 10 kg a 30 kg. Jiná balení možná po dohodě a v závislosti na celkových podmínkách.

Kosmetika s minerály Mrtvého moře

Na bázi osvědčených účinků minerální soli a bahna z Mrtvého moře byla odborníky našeho partnera v kosmetickém výzkumu vyvinuta celá řada kosmetických výrobků.

V současnosti naše firma certifikovala s kladným výsledkem v ČR celkem 18 různých druhů kosmetických výrobků, z nichž 9 je již na trhu, ostatní budou postupně přiřazovány.

Jedná se vesměs o vyzkoušené a osvědčené receptury, které jsou vytvářeny s důrazem na přírodní charakter výrobků a zdůraznění efektu minerální soli.

Certifikáty a Bezpečnostní listy

 
obsah soliChem. rozbor soli 2019
obsah soliOBSAH SOLI
bezpečnostní list
Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku - Sůl
bezpečnostní list
Zpráva o bezpečnosti kosmetického přípravku - Bahno
bezpečnostní list
BEZPEČNOSTNÍ LIST „Přírodní minerální bahno z Mrtvého moře“.
bezpečnostní list
BEZPEČNOSTNÍ LIST „Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře“.
sahara bea
AKCE
Osobně: vyzvednu si na adrese:
Rokycany, Zeyerova 906 (u Kovohutí)

Novinky

Vážení obchodní přátelé, na webových stránkách některých společností, zabývajících se také prodejem soli z Mrtvého moře, se objevily články...
Zpracování osobních údajů je prováděno dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v...